>

Aktualności

  • Ireneusz Kujawski
  • Aktualności

Nadia Klach 

Ogólnopolska Gala XXIX Finału Samorządowego  Konkursu Nastolatków 8 Wspaniałych odbyła się w dniu 2 czerwca 2023r. w sali konferencyjnej Radisson Blu Resort & Conference Center Ostróda Mazury ❣️❣️❣️

❣️Wolontariusze, opiekunowie, przedstawiciele samorządu terytorialnego, Fundacja Świat na Tak, dyrektorzy i wielu znamienitych gości i przyjaciół wolontariatu spotkało się, aby w atmosferze przyjaźni i wzajemnego szacunku uczcić święto wolontariatu i wszystkich wolontariuszy. Spotkanie uświetnił występ Szkolnego Chóru „Collegium Vocale” z Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie. 

❣️Elbląg i naszą szkołę reprezentowała Wolontariuszka z Osiemnastki ❣️ Nadia Klach ❣️ Nadia uzyskała tytuł OGÓLNOPOLSKIEGO FINALISTY Samorządowego Konkursu Nastolatków 8 Wspaniałych 👏👏👏👏👏👏👏👏

❣️Nadia i inni finaliści konkursu z naszego województwa zostali zaproszeni przez Marszałka województwa warmińsko- mazurskiego Gustawa Marka Brzezina na podsumowanie konkursu w październiku do Olszyna.

                🌹  Jesteśmy z Ciebie dumni Nadia 

                    i serdecznie Ci gratulujemy 🌹

  ❣️Dalej nieś ideę wolontariatu w swoim sercu ❣️

❣️Serdecznie dziękujemy i gratulujemy również Rodzicom Nadii- Państwu Iwonie i Robertowi Klach oraz Babci Teresie Słabisz. 

Koordynator Wolontariuszy z Osiemnastki

Marzena Maślińska ❣️

Opublikowane na szkolnym fb przez: Marzena Maślińska 

 

Szkoła Podstawowa nr 18 im Franciszka II Rakoczego
ul. Węgrowska 1
82-300 Elbląg 

 

Informacje

tel.  55 625-86-40 
      55 625-86-43

sp18@elblag.eu

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu