>

Aktualności

  • Ireneusz Kujawski
  • Aktualności

wizyta

❣️Nadia Klach ❣️ jako FINALISTKA Ogólnopolskiego Konkursu Nastolatków 8 Wspaniałych miała dzisiaj nowe doświadczenie. Gościła w naszej szkole Panią Karolinę Król ze Stowarzyszenie ESWIP. Nadia oprowadziła po szkole gościa oraz udzieliła wywiadu na temat swojej działalności charytatywnej oraz działalności szkolnego koła wolontariatu Wolontariusze z Osiemnastki. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, za co serdecznie dziękujemy Pani Karolinie. Nadia nie pierwszy raz zadeklarowała, że będzie działać w wolontariacie w swojej przyszłej szkole, do której wybiera się od września już jako absolwentka SP 18. Trzymamy kciuki Nadia.

Bądź szczęśliwa i nieś szczęście innym 👏👏👏

Opublikowane na szkolnym fb przez: Marzena Maślińska 

 

Szkoła Podstawowa nr 18 im Franciszka II Rakoczego
ul. Węgrowska 1
82-300 Elbląg 

 

Informacje

tel.  55 625-86-40 
      55 625-86-43

sp18@elblag.eu

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu