>

Aktualności

  • Aktualności

lekka atletyka

W dniu dzisiejszym w Gim nr 5 odbywały się zawody sportowe z lekkiej atletyki. Nasze uczennice byly dzielne i walczyly o najlepsze wyniki. Jednej z naszych uczennic Karolinie Matwiejczyk zabrakło niewiele do 1 miejsca i w ostatecznym rezultacie zdobyła srebro w biegu 2 razy 30. Wszystkie dziewczyny zdobyly lokaty w pierwszej dziesiatce. Gratulacje dla dziewczyn.

Przypominamy także, że w poniedziałek o medale walczyli chłopcy. Jakub Nieciecki był bezkonkurencyjny w skoku wzwyż i w pchnieciu piłką zdobył 2 złote medale. Mateusz Wiśniewski zdobył złoty medal w sprincie i brązowy medal w skoku w dal.

Wspaniale, że mamy tak utalentowanych uczniów!

Opublikowane przez: Piotr Prokurat · 8 marca 2018 /IK/

Szkoła Podstawowa nr 18 im Franciszka II Rakoczego
ul. Węgrowska 1
82-300 Elbląg 

 

Informacje

tel.  55 625-86-40 
      55 625-86-43

sp18elblag.sekretariat@wp.pl

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu