>

Aktualności

  • Aktualności

kl 7c

08.03.2018r. uczniowie klasy VII c Szkoły Podstawowej nr 18 w Elblągu aktywnie uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu. Warsztat „Mistrzowie Make-upu i Stylizacji” pozwolił młodzieży poznać sekrety makijażu i demakijażu, doświadczyć masażu dłoni oraz zwiedzić  pracownię fryzjerską. Starsi koledzy z ZSIŚiU wykonali wybrane fryzury w odpowiedzi na zapotrzebowanie siódmoklasistów.

Warsztat „Ścienne rewolucje” również odbył się 08.03.br., grupa chłopców z klasy VII c SP 18 w Elblągu odwiedziła pracownię suchej zabudowy w ZSIŚiU. Uczniowie otrzymali do dyspozycji płyty gipsowo- kartonowe oraz zadanie zagospodarowania przestrzeni. Posługiwali się kątownikiem, farbami akrylowymi oraz stosowali wybrane metody malarskie.

Większość uczniów namalowała pejzaże, które zostały ocenione i nagrodzone przez jury. 

Serdecznie dziękujemy p. Krystynie Grochowskiej - kierownikowi kształcenia praktycznego za organizację w/w zajęć.

Doradca zawodowy

Małgorzata Weder-Manista

/IK/

 

Najnowsze

Nocne przygody

Nocne przygody

16 grudnia 2018
Paczka dla Rodaka

Paczka dla Rodaka

16 grudnia 2018
Elbląska Liga Tańca

Elbląska Liga Tańca

16 grudnia 2018

Szkoła Podstawowa nr 18 im Franciszka II Rakoczego
ul. Węgrowska 1
82-300 Elbląg 

 

Informacje

tel.  55 625-86-40 
      55 625-86-43

sp18elblag.sekretariat@wp.pl

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu