kl 7c

08.03.2018r. uczniowie klasy VII c Szkoły Podstawowej nr 18 w Elblągu aktywnie uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu. Warsztat „Mistrzowie Make-upu i Stylizacji” pozwolił młodzieży poznać sekrety makijażu i demakijażu, doświadczyć masażu dłoni oraz zwiedzić  pracownię fryzjerską. Starsi koledzy z ZSIŚiU wykonali wybrane fryzury w odpowiedzi na zapotrzebowanie siódmoklasistów.

Warsztat „Ścienne rewolucje” również odbył się 08.03.br., grupa chłopców z klasy VII c SP 18 w Elblągu odwiedziła pracownię suchej zabudowy w ZSIŚiU. Uczniowie otrzymali do dyspozycji płyty gipsowo- kartonowe oraz zadanie zagospodarowania przestrzeni. Posługiwali się kątownikiem, farbami akrylowymi oraz stosowali wybrane metody malarskie.

Większość uczniów namalowała pejzaże, które zostały ocenione i nagrodzone przez jury.

Serdecznie dziękujemy p. Krystynie Grochowskiej - kierownikowi kształcenia praktycznego za organizację w/w zajęć.

Doradca zawodowy

Małgorzata Weder-Manista