>

Aktualności

  • Ireneusz Kujawski
  • Aktualności

prośba

Sztabik Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w SP18 zwraca się do Was Drodzy Państwo i do Was Drodzy Uczniowie z gorącą prośbą o pomoc w organizacji zbiórki przedmiotów na licytację oraz loterię fantową, która odbędzie się w naszej szkole 13.11.2019r. podczas finału WOŚP. Przedmioty należy dostarczyć do świetlicy, biblioteki lub szatni. Będziemy wdzięczni za każdą rzecz (bony, zaproszenia np. do kina, teatru, wejściówki na basen, do fryzjera, kosmetyczno, sesje zdjęciowe, piękne przedmioty, książki, poradniki, zaproszenia na spotkania ze znanymi ludźmi, rękodzieła, własnoręcznie namalowane obrazy, wypieki, itp.). Dziękujemy za życzliwość i hojność, wiem, że nie zawiedziecie. 

Pozdrawiam serdecznie. 

Iwona Mikulska

 

Szkoła Podstawowa nr 18 im Franciszka II Rakoczego
ul. Węgrowska 1
82-300 Elbląg 

 

Informacje

tel.  55 625-86-40 
      55 625-86-43

sp18elblag.sekretariat@wp.pl

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu