• Ireneusz Kujawski

klasy VIII

Wycieczka zawodoznawcza do Zespołu Szkół Mechanicznych w Elblągu

03.01.2019r. uczniowie klas VIII (18 osób) Szkoły Podstawowej nr 18 w Elblągu uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych przez ZSM w Elblągu. Uczniowie zwiedzili poznali bazę szkoły, dzięki uprzejmości pana dyrektora M. Walentynowicza. Zapoznali się z warunkami kształcenia i  wymaganiami rekrutacyjnymi. Młodzież poznała wymagania, które stawia szkoła przed absolwentami kierunku technik informatyk. Dowiedzieli się, że będą doskonale przygotowani w zakresie nowoczesnych systemów sieciowych i baz danych, naucza się tworzyć aplikacje internetowe, montować i konfigurować sprzęt komputerowy oraz zdobędą umiejętności, które otworzą przed nimi krajowe i zagraniczne rynki pracy.

Serdecznie dziękujemy nauczycielom informatyki: p. Krzysztofowi Stasiakowi i Robertowi Piotrowskiemu za poświęcony czas i przygotowanie interesujących zajęć.

Doradca zawodowy M. Weder-Manista