>

Aktualności

  • Ireneusz Kujawski
  • Aktualności

Minisiatkówka

W Tomaszowie Mazowieckim i Ujeździe w dniach 23-24 marca rozgrywany był XIV Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki dla dzieci „JOKERY Glinka Academy 2019” . Gościem specjalnym turnieju była najsłynniejsza polska siatkarka – Małgorzata Glinka, która odwiedziła młodych adeptów siatkówki w Tomaszowie Maz.

W Turnieju wzięły udział dwie drużyny IKS Atak Elbląg - w kategorii „2” bracia Dominik i Mateusz Bożejewicze zajęli rewelacyjne 3 miejsce. Potencjał chłopców jest jednak jeszcze większy. Rozgrywali fantastyczne zawody a tylko decyzja organizatora turnieju uniemożliwiła im grę w ewentualnym finale. 

W kategorii „4” nasza eksportowa już drużyna - Jakub Dobosz , Dawid Mroczek , Paweł Zaton oraz Kajetan Kwas uplasowała się na 5 miejscu. Był to dla nich kolejny etap przygotowań do turniejów Finałowych Kinder Plus Sport gdzie chłopcy powalczą o awans do etapu centralnego w Zabrzu. 

Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji turniejowej przygody ! 

Trener : Monika Tchórzewska

 

Szkoła Podstawowa nr 18 im Franciszka II Rakoczego
ul. Węgrowska 1
82-300 Elbląg 

 

Informacje

tel.  55 625-86-40 
      55 625-86-43

sp18elblag.sekretariat@wp.pl

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu