>

Aktualności

  • Ireneusz Kujawski
  • Aktualności

Minisiatkówka

W Tomaszowie Mazowieckim i Ujeździe w dniach 23-24 marca rozgrywany był XIV Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki dla dzieci „JOKERY Glinka Academy 2019” . Gościem specjalnym turnieju była najsłynniejsza polska siatkarka – Małgorzata Glinka, która odwiedziła młodych adeptów siatkówki w Tomaszowie Maz.

W Turnieju wzięły udział dwie drużyny IKS Atak Elbląg - w kategorii „2” bracia Dominik i Mateusz Bożejewicze zajęli rewelacyjne 3 miejsce. Potencjał chłopców jest jednak jeszcze większy. Rozgrywali fantastyczne zawody a tylko decyzja organizatora turnieju uniemożliwiła im grę w ewentualnym finale. 

W kategorii „4” nasza eksportowa już drużyna - Jakub Dobosz , Dawid Mroczek , Paweł Zaton oraz Kajetan Kwas uplasowała się na 5 miejscu. Był to dla nich kolejny etap przygotowań do turniejów Finałowych Kinder Plus Sport gdzie chłopcy powalczą o awans do etapu centralnego w Zabrzu. 

Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji turniejowej przygody ! 

Trener : Monika Tchórzewska

 

Najnowsze

Dzień kropki

Dzień kropki

16 września 2019
Trenujemy koncentrację

Trenujemy koncentrację

16 września 2019
Zamień klamoty...

Zamień klamoty...

16 września 2019

Szkoła Podstawowa nr 18 im Franciszka II Rakoczego
ul. Węgrowska 1
82-300 Elbląg 

 

Informacje

tel.  55 625-86-40 
      55 625-86-43

sp18elblag.sekretariat@wp.pl

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu