>

Aktualności

  • Ireneusz Kujawski
  • Aktualności

p.Jagody Falarz

Wczorajszy dzień to Konkurs Międzyszkolny moich wierszy.Jak widać towarzyszy mi również wnusia Zosia, która uwielbia towarzystwo dzieci i pragnie z nimi przebywać.Konkurs organizowany przez Bibliotekę Szkoły Podstawowej nr 18 był wspaniałą zabawą i dowodem na to jak utalentowane mamy dzieci.Do konkursu przystąpiły dzieci ze szkół: SP 18, Sp 9, SP8, SP16, SP 19, SP 21 i SOS-W nr 2.Gratuluję wychowawcom tak zdolnym wychowanków.Zasiadałam w jury i muszę przyznać, że miałyśmy nie lada kłopot aby wyłonić zwycięzców.Jednogłośnie jednak zwyciężczynią konkursu została uczennica SP 19 Małgorzata Danielak która recytowała wiersz-piosenkę "Nasz pies Roki" i zrobiła to perfekcyjnie-brawo.Przyznano dwa drugie miejsca,dwa trzecie, trzy wyróżnienia oraz trzy słodkie nagrody od Zosi.Poza tym pragnę donieść, że organizatorzy byli bardzo hojni i wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni.Z tego miejsca bardzo, bardzo DZIĘKUJĘ Dyrekcji SP18,Paniom z Biblioteki i Świetlicy Szkolnej,Wychowawcom a przede wszystkim uczestnikom.

opis p.Jagody Falarz oraz wnuczki Zosi

 

Szkoła Podstawowa nr 18 im Franciszka II Rakoczego
ul. Węgrowska 1
82-300 Elbląg 

 

Informacje

tel.  55 625-86-40 
      55 625-86-43

sp18elblag.sekretariat@wp.pl

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu