>

Aktualności

  • Ireneusz Kujawski
  • Aktualności

maj 2019

W czwartek, 30 maja, odbyła się pierwsza sesja Młodzieżowej Rady Miasta w Elblągu. Wzięło w niej 41 z 56 radnych - to reprezentanci szkół średnich, a w tej kadencji również szkół podstawowych. Nie zabrakło też przedstawicieli naszej szkoły. Weronika Kurowska oraz Aleksander Szulc godnie reprezentowali barwy Osiemnastki. Pierwsza sesja była poświęcona sprawom organizacyjnym. Młodzi radni złożyli ślubowanie. Wybrano również przewodniczącego. Kandydatów było sześcioro, między innymi nasz Olek.

Największą liczbę głosów i stanowisko otrzymała Aleksandra Dąbrowska, uczennica II Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu. Wszystkim Radnym serdecznie gratulujemy ,życzymy owocnej pracy i mądrych decyzji.

Opublikowane przez: Dorota Kryjom

 

Szkoła Podstawowa nr 18 im Franciszka II Rakoczego
ul. Węgrowska 1
82-300 Elbląg 

 

Informacje

tel.  55 625-86-40 
      55 625-86-43

sp18elblag.sekretariat@wp.pl

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu