• Ireneusz Kujawski

31-10-2019

Szanowni Państwo,

Gmina Miasto Elbląg realizuje projekt pn. „Akademia kompetencji cyfrowych dla mieszkańców Gminy Miasto Elbląg” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

W ramach projektu odbędzie się cykl bezpłatnych szkoleń informatycznych dla mieszkańców miasta Elbląg, powyżej 25 r. ż., które odbywać się będą w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących, ul. Gen. Józefa Bema 50.

W związku z powyższym zwracam się z prośbą o poinformowanie pracowników Państwa Szkoły/Przedszkola oraz rodziców o możliwości skorzystania z bezpłatnych szkoleń.

Jednocześnie informuję, że pakiet dokumentów promocyjnych (plakat, ulotki, formularze zgłoszeń) znajduje się do odbioru w Departamencie Edukacji Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Tematyka szkoleń do wyboru:

¨  Rodzic w Internecie;

¨  Moje finanse i transakcje w sieci;

¨  Mój biznes w sieci;

¨  Działam w sieciach społecznościowych;

¨  Tworzę własną stronę internetową (blog);

¨  Kultura w sieci.

Warianty czasowe szkoleń:

Ø  dwudniowe, z możliwością wyboru wariantu godzinowego:

ü  do południa - w godz. od 8:00 do 14:00

ü  po południu - w godz. od 14:00 do 20:00

Ø  trzydniowe – po południu w godz. od 16:00 do 20:00.

Istnieje również możliwość uzgodnienia indywidualnie terminu szkolenia (od poniedziałku do piątku) dogodnego dla pracowników Państwa Szkoły/Przedszkola oraz rodziców (musi być min. 10 osób na dany temat).

*Informacje o szkoleniach można uzyskać od poniedziałku do piątku (w godz. 07:30-13:30):

Ø  w Urzędzie Miejskim w Elblągu, Departament Strategii i Rozwoju, ul. Łączności 1, Budynek Urzędu Stanu Cywilnego (Budynek „D”),  I piętro, pok. 12,

Ø  pod numerem telefonu: 55-239-33-16,

*Formularz zgłoszeń należy składać:

Ø  drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

Ø  faxem pod numerem telefonu: 55-239-33-46,

Ø  osobiście w Urzędzie Miejskim w Departamencie Strategii i Rozwoju, ul. Łączności 1, Budynek Urzędu Stanu Cywilnego (Budynek „D”),  I piętro, pok. 12,

Ø  tradycyjną pocztą na adres wskazany powyżej.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Gmina Miasto Elbląg z siedzibą przy ul. Łączności 1, 82-300 Elbląg, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Elbląg.

1) Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, kontakt: tel. 55 239 33 28, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2) Dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji na szkolenie pt. „Akademia kompetencji cyfrowych dla mieszkańców Gminy Miasto Elbląg” (nr umowy 22/095/2019) w ramach projektu Nr POPC.03.01.00-00-0095/18 pt. „AKADEMIA KOMPETENCJI CYFROWYCH DLA MIESZKAŃCÓW WOJEWÓDZTW: POMORSKIEGO, WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO, PODLASKIEGO”

3) Podawane dane osobowe przechowywane będą do momentu zakończenia rekrutacji.

4) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich wskazania uniemożliwi wzięcie udziału w procesie rekrutacji na szkolenie. Wyrażona zgoda może być odwołana w dowolnym czasie.

5) Posiadają Państwo prawo do:

- dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia  przetwarzania,

- prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Formularz zgłoszeń

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Projekt pt. „Akademia kompetencji cyfrowych dla mieszkańców Gminy Miasto Elbląg”

SZKOLENIE
 (proszę zaznaczyć w jakim szkoleniu chce Pan/Pani wziąć udział – max. 1)

1. Rodzic w Internecie

4. Tworzę własną stronę internetową (blog)

2. Moje finanse i transakcje w sieci

5. Mój biznes w sieci

3. Działam w sieciach społecznościowych

6. Kultura w sieci

Miejsce odbywania się szkoleń: Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących, ul. Gen. Józefa Bema 50, Elbląg

DANE UCZESTNIKA PROJEKTU

Imię:

Nazwisko:

Data urodzenia:

Wiek w momencie przystąpienia do projektu (w latach):

Płeć (proszę zaznaczyć właściwe)

Kobieta

Mężczyzna

Województwo:

Powiat:

Gmina:

Miejscowość:

Ulica:

Nr domu/lokalu:

Kod pocztowy:

Telefon:

Jakie godziny szkoleń od poniedziałku do piątku są dla Pana/Pani dogodne:

Szkolenie dwudniowe:

Szkolenie  trzydniowe:

godz. 8:00-14:00

godz. 14:00-20:00

godz. 16:00-20:00

Oświadczam, że (proszę zaznaczyć X kategorie, które Pani/Pana dotyczą):

TAK

NIE

Jestem osoba niepełnosprawną

Posiadam stopień niepełnosprawności – jeśli dotyczy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gminę Miasto Elbląg, w celu rekrutacji na szkolenie pt. „Akademia kompetencji cyfrowych dla mieszkańców Gminy Miasto Elbląg” (nr umowy 22/095/2019) w ramach projektu Nr POPC.03.01.00-00-0095/18 pt. „AKADEMIA KOMPETENCJI CYFROWYCH DLA MIESZKAŃCÓW WOJEWÓDZTW: POMORSKIEGO, WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO, PODLASKIEGO”, zgodnie z  art. 6 ust. 1 lit. a,  art. 9 ust. 2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

(Miejscowość, data)                                                                                                              (Czytelny podpis)

Formularz zgłoszeniowy należy składać:

Ø  faxem pod numerem telefonu: 55-239-33-46,

Ø  tradycyjną pocztą na adres wskazany powyżej.

Zebrania i konsultacje

Niepodległa.101