>

Aktualności

  • Ireneusz Kujawski
  • Aktualności

wolontariat

W ramach akcji mikołajkowej społeczność z Szkoła Podstawowa nr 18 zebrała masę artykułów, które pozwolą wspomóc Dom Pomocy Społecznej przy ul. Kasprzaka w Elblągu. Dziękujemy za zaangażowanie uczniom i ich rodzicom, a także Koordynatorowi Szkolnego Koła Wolontariatu Marzena Maślińska.  Drodzy! jesteście dla Nas otuchą i nadzieją na to, że przyszłe pokolenia jeszcze lepiej urządzą ten świat!

Raz jeszcze- Dziękujemy wszystkim WAM z całego serca ❤️za wsparcie akcji!

Opublikowane  na fb przez: Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu

 

Szkoła Podstawowa nr 18 im Franciszka II Rakoczego
ul. Węgrowska 1
82-300 Elbląg 

 

Informacje

tel.  55 625-86-40 
      55 625-86-43

sp18elblag.sekretariat@wp.pl

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu