>

Aktualności

  • Piotr Prokurat
  • Osiągnięcia

W środę 18 października 2017 r. świętowaliśmy w naszej Szkole Dzień Edukacji Narodowej.

Sala gimnastyczna wypełniona była po brzegi, a ze sceny płynęły serdeczności i życzenia. Było dostojnie ,uroczyście, ale również wesoło i śmiesznie. W sumie godzina świetnej zabawy, jak przystało na starą osiemnastkę. Aby uświetnić tegoroczną uroczystość Samorząd Uczniowski przyznał również nauczycielom szkolne Oskary. Belfrowie typowani byli w dziewięciu specjalnych kategoriach..W każdej z nich nominowanych było 3 nauczycieli. Zwycięzcy to osoby, które w danej kategorii uzyskały największą liczbę głosów. 

Oto następujące kategorie Oskarów i zasłużeni zwycięzcy:

Strażnik Dyscypliny - Pan Tonasz Gromelski
Najlepszy Przyjaciel - Pan Adam Charłampowicz
Luzak Roku - Pan Adam Charłampowicz
Diamentowa Piła - Pani Joanna Tykarska-Mazurkiewicz
Największy Autorytet- Pan Adam Charłampowicz
Debiut Roku -Pani Aleksandra Iwanicka
Modniś Roku- Pani Agnieszka Michalska
Nauczyciel The Best Pan- Adam Charłampowicz

Samorząd Uczniowski postanowił przyznać nagrodę specjalną ,tak zwane Honorowe Oskary dla dwóch Nauczycieli za opiekę nad uczniami i troskę o szkołę, a także za ogromne zaangażowanie i ciężką prace. Za pamięć i myśli o wszystkich i wszystkim od całej uczniowskiej braci. 

Honorowego Oskara otrzymały: Pani Dyrektor Iwona Mikulska oraz Pani Dyrektor Beata Giedrojć.

 

Najnowsze

Dzień kropki

Dzień kropki

16 września 2019
Trenujemy koncentrację

Trenujemy koncentrację

16 września 2019
Zamień klamoty...

Zamień klamoty...

16 września 2019

Szkoła Podstawowa nr 18 im Franciszka II Rakoczego
ul. Węgrowska 1
82-300 Elbląg 

 

Informacje

tel.  55 625-86-40 
      55 625-86-43

sp18elblag.sekretariat@wp.pl

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu