>

Aktualności

  • Anna Rusińska
  • Osiągnięcia

Nie macie planów na najbliższą sobotę? 

Myślicie, jaką atrakcję wymyślić dla swoich pociech? Podpowiadamy. Już w najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich zainteresowanych na szkolną imprezę charytatywną Święto Pani Dyni i Pana Ziemniaka w SP 18. Festyn rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do godziny 13.00. W programie przewidziane są liczne atrakcje, m.in. występy artystyczne naszych  uczniów, aukcja, loteria, kino festiwalowe oraz mnóstwo pyszności przygotowanych z dyni, ziemniaków i nie tylko. Podczas imprezy będzie można wziąć udział w warsztatach tanecznych, a także wykonać rzeźbę z warzyw oraz sprawdzić swoją formę na torze przeszkód. Celem imprezy jest zebranie funduszy na piec parowy do naszej szkolnej kuchni.

Najnowsze

Szkolny klub gier edukacyjnych

Szkolny klub gier edukacyjnych

14 października 2018
Plac zabaw

Plac zabaw

14 października 2018

Szkoła Podstawowa nr 18 im Franciszka II Rakoczego
ul. Węgrowska 1
82-300 Elbląg 

 

Informacje

tel.  55 625-86-40 
      55 625-86-43

sp18elblag.sekretariat@wp.pl

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu