>

Aktualności

  • Anna Mienicka
  • Osiągnięcia

Szlachetna Paczka została dostarczona.

Szlachetna Paczka jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. To najlepiej zorganizowany projekt społeczny w Polsce. Mądrość i nowoczesne technologie. Biedni i bogaci. Media i ukryta bieda. Serce i logistyka. Od wielu lat włączamy się w tę akcję. W tym roku nie mogło nas zabraknąć. Jak zawsze nasi uczniowie wrac z rodzicami stanęli na wysokości zadania! Dlatego dzisiaj możemy zakrzyknąć: Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom. Spakowaliśmy 20 pięknych i mamy nadzieję potrzebnych paczek. 

Najnowsze

Szkolny klub gier edukacyjnych

Szkolny klub gier edukacyjnych

14 października 2018
Plac zabaw

Plac zabaw

14 października 2018

Szkoła Podstawowa nr 18 im Franciszka II Rakoczego
ul. Węgrowska 1
82-300 Elbląg 

 

Informacje

tel.  55 625-86-40 
      55 625-86-43

sp18elblag.sekretariat@wp.pl

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu