>

Aktualności

  • Super User
  • Osiągnięcia

Akcja ŚDTM jest wielkim szkolnym wydarzeniem, w którym uczestniczymy już od kilku lat. 

Najpierw w każdej klasie trwają przygotowania, podczas których dzieci przypominają sobie tabliczkę mnożenia w trakcie zabaw: „Hasło dnia”, „Marmur” oraz „Matematyczne spacery”. Dzieci z klasy 3b wykonały mnożeniowe gry planszowe. Rozłożył je w ogrodzie. Każdy kto odwiedził tego dnia ogród bawił się wyśmienicie. W innych klasach powstawały plakaty, niezwykłe tabliczki mnożenia, matematyczny wystrój korytarzy szkolnych przypominał na każdym kroku o ŚDTM. Potem jest już 29 września, czyli sprawdzenie „tabliczkowej wiedzy” podczas egzaminów. Nauczyciel może przeprowadzić akcję w klasie, szkole i w mieście. Dzieci stają się egzaminatorami i sprawdzają znajomość tabliczki mnożenia starszych kolegów oraz dorosłych. Wszystkie materiały niezbędne do przeprowadzenia akcji w klasie i szkole są darmowe i można je pobrać na stronie internetowej po rejestracji szkoły.

Najnowsze

Bezpieczne ferie

Bezpieczne ferie

16 stycznia 2020
Mały reporter

Mały reporter

16 stycznia 2020
Odwiedziny na poczcie

Odwiedziny na poczcie

16 stycznia 2020

Szkoła Podstawowa nr 18 im Franciszka II Rakoczego
ul. Węgrowska 1
82-300 Elbląg 

 

Informacje

tel.  55 625-86-40 
      55 625-86-43

sp18elblag.sekretariat@wp.pl

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu