• Super User
  • Osiągnięcia

30 września obchodzimy DZIEŃ CHŁOPAKA

Jest to święto wszystkich chłopaków oraz mężczyzn - w ten uroczysty dzień dziewczynki, panie składają życzenia, jedne przygotowują niespodzianki oraz obdarowują prezentami. Inne układają wierszyki: Dzień chłopaka, Dzień chłopaka. Jutro jest impreza taka. Dziś życzenia Wam składamy o przyjaźni zapewniamy. Takie życzenia złożyły chłopcom dziewczynki z 1 B. Były też prezenty, kwiaty namalowane kredą i tęczowy taniec z szarfami. Dziewczęta z klasy 4c zaprosiły kolegów na spacer po Starówce, pyszne lody i świetną zabawę w Jumpfitness. W klasie 7 d minął pod znakiem dobrej zabawy. Dziewczyny spisały się na medal. Upiekły pyszne ciasto i własnoręcznie wykonały dla kolegów oryginalne koszulki. To się nazywa kreatywność przez duże K! A w Nasi panowie obdarowani zostali prezentami i tytułami Mistera (zamiast korony - czapeczka)...

Wiecie, że???

Dnia chłopaka nie obchodzi się tego samego dnia na całym świecie. Na Malcie chłopcy świętują 7 lutego, w Wielkiej Brytanii 5 kwietnia, a w Japonii 5 maja. Jesienią świętują Meksykanie i Indusi (19 listopada) oraz Kanadyjczycy (25 listopada).