>

Aktualności

  • Super User
  • Osiągnięcia

30 września obchodzimy DZIEŃ CHŁOPAKA

Jest to święto wszystkich chłopaków oraz mężczyzn - w ten uroczysty dzień dziewczynki, panie składają życzenia, jedne przygotowują niespodzianki oraz obdarowują prezentami. Inne układają wierszyki: Dzień chłopaka, Dzień chłopaka. Jutro jest impreza taka. Dziś życzenia Wam składamy o przyjaźni zapewniamy. Takie życzenia złożyły chłopcom dziewczynki z 1 B. Były też prezenty, kwiaty namalowane kredą i tęczowy taniec z szarfami. Dziewczęta z klasy 4c zaprosiły kolegów na spacer po Starówce, pyszne lody i świetną zabawę w Jumpfitness. W klasie 7 d minął pod znakiem dobrej zabawy. Dziewczyny spisały się na medal. Upiekły pyszne ciasto i własnoręcznie wykonały dla kolegów oryginalne koszulki. To się nazywa kreatywność przez duże K! A w Nasi panowie obdarowani zostali prezentami i tytułami Mistera (zamiast korony - czapeczka)...

Wiecie, że???

Dnia chłopaka nie obchodzi się tego samego dnia na całym świecie. Na Malcie chłopcy świętują 7 lutego, w Wielkiej Brytanii 5 kwietnia, a w Japonii 5 maja. Jesienią świętują Meksykanie i Indusi (19 listopada) oraz Kanadyjczycy (25 listopada). 

Najnowsze

Bezpieczne ferie

Bezpieczne ferie

16 stycznia 2020
Mały reporter

Mały reporter

16 stycznia 2020
Odwiedziny na poczcie

Odwiedziny na poczcie

16 stycznia 2020

Szkoła Podstawowa nr 18 im Franciszka II Rakoczego
ul. Węgrowska 1
82-300 Elbląg 

 

Informacje

tel.  55 625-86-40 
      55 625-86-43

sp18elblag.sekretariat@wp.pl

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu