>

Aktualności

  • Ireneusz Kujawski
  • Aktualności

Dziękujemy

Drogi Darczyńco.

Dziękujemy, że razem z nami zmieniasz historię Rodzin, które mają mniej szczęścia w życiu!

Szlachetna Paczka to dla najbardziej potrzebujących nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania. Dzięki Tobie i Twoim bliskim osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliście sprawić w ten świąteczny czas.

Dziękujemy, że pomagasz osobom, którym zabrakło szczęścia.

Zapraszamy do przeczytania wrażeń Rodziny (Pan Marek z rodziną) i Wolontariusza z Weekendu Cudów, w trakcie którego Twoja paczka dotarła do Rodziny.

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki:

Rodzina czekała na nas w sobotę rano i bardzo się cieszyli jak przyjechaliśmy. Tata i córki byli bardzo wzruszeni. Pan Marek bardzo cieszy się z zapasu żywności i chemii. Dziewczynki z radością rozrywały kartony. Julia i Marta są bardzo zadowolone z nowych ubrań. Iga podziwiała nowe buty. Wszyscy bardzo cieszyli się z nowego tableta. Najstarsza z sióstr , żartowała, że mają co układać i to jest super.

Rodzina była bardzo zadowolona ze wszystkich prezentów.

Słowo od Rodziny:

Rodzina z całego serca dziękuje za paczkę i ogromną pomoc.

Przesyła Państwu życzenia zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.

Słowo od Wolontariusza:

Dziękuje bardzo za przygotowanie wspaniałej Szlachetnej Paczki i za Państwa coroczne zaangażowanie. Dzięki Państwu zmieniło się życie tych ludzi.

Przesyłam życzenia zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.

Dziękujemy, że towarzyszysz nam w niesieniu pomocy tym, którzy mieli mniej szczęścia w życiu. Tylko razem możemy sprawić, że poruszających historii, jak te opisane w Raporcie o Biedzie, będzie tylko mniej.

Dobrze, że jesteś!

Zespół Szlachetnej Paczki

Opublikowane na szkolnym fb przez: Marzena Maślińska

 

Szkoła Podstawowa nr 18 im Franciszka II Rakoczego
ul. Węgrowska 1
82-300 Elbląg 

 

Informacje

tel.  55 625-86-40 
      55 625-86-43

sp18elblag.sekretariat@wp.pl

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu