>

KADRA PEDAGOGICZNA

DYREKTOR: IWONA MIKULSKA
WICEDYREKTOR: BEATA GIEDROJĆ
KIEROWNIK ŚWIETLICY: MAŁGORZATA LANGO

PSYCHOLOG: KATARZYNA GRZYBOWSKA
PEDAGOG: MAŁGORZATA WEDER-MANISTA
PEDAGOG: MACIEJ MEISNER
REWALIDACJA: ANNA NAWROCKA
LOGOPEDA: DOMINIKA TURLEJ

TERAPIA PEDAGOGICZNA:
  1. BEATA GIEDROJĆ
  2. MARTA GAJEWSKA
  3. MAŁGORZTA FONTASIEWICZ
  4. DOROTA JELENIEWSKA
  5. AGATA HOJARSKA
  6. IWONA MIKULSKA
  7. ANIESZKA BOROWIEC
BIBLIOTEKA
  1. ANNA MIENICKA
  2. BARBARA RODZIEWICZ

RELIGIA
  1. ANNA MIENICKA
  2. DOROTA ZAWIERACZ
  3. TOMASZ ŚWIGOŃ

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA:
  1. JOLANTA MOROCZEK
  2. ANNA FUDALA
  3. MAŁGORZTA TRZYNA
  4. DANUTA TOPIŁKO
  5. MAŁGOTZATA FONTASIEWICZ
  6. DANUTA KRASOWSKA
  7. KAROLINA WALIŃSKA – GRABOWSKA
  8. WIOLETTA OSSOWSKA
  9. JADWIGA JAGIEŁŁO
  10. AGATA HOJARSKA
ŚWIETLICA
  1. ANNA JĘDRZEJEWICZ
  2. ANNA WITOWSKA
  3. KATARZYNA REKIEL
  4. SYLWIA MENDALKA
  5. ANNA NAWROCKA
  6. ANNA BATUG
JĘZYK POLSKI
  1. AGNIESZKA BOROWIEC
  2. AGNIESZKA MICHALSKA
  3. BOŻENA PRUSZAK
  4. ANNA RUSIŃSKA
  5. IWONA STASZYŃSKA

JĘZYK ANGIELSKI
  1. DOROTA SZLENDAK
  2. ANETA SEROWIŃSKA
  3. MAGDLAENA SZKILER – MICHNIK
  4. MONIKA KŁOCZKO
  5. ALEKSANDRA JANKOWSKA – MIRONIUK
  6. MONIKA GUTOWSKA

JĘZYK HISZPAŃSKI MARTA LAZUR
JEZYK NIEMIECKI MARTA GAJEWSKA
HISTORIA ADAM CHARŁAMPOWICZ

BIOLOGIA/PRZYRODA
  1. ELZBIETA OKOŃSKA
  2. JOANNA TYKARSKA – MAZURKIEWICZ
  3. MAŁGORZATA ZAMOJSKA

GEOGRAFIA PIOTR OSTROWSKI
FIZYKA MONIKA STASIAK
CHEMIA KAMILA GROSZEWSKA

MATEMATYKA
  1. BEATA GIEDROJĆ
  2. DOROTA JELENIEWSKA
  3. KAROLINA KLUCZNIK
  4. IWONA MIKULSKA
  5. ELZBIETA OKOŃSKA
  6. EWA ŚNIEŻKO
  7. JOLANTA BOMBAŁA
DORADZTWO ZAWODOWE
  1. MAŁGORZATA WEDER – MANISTA
  2. ANDRZEJ JANKOWSKI

PLASTYKA 
DANUTA ZALESKA

MUZYKA

  1. ALEKSANDRA IWANICKA
  2. DANUTA ZALESKA

TECHNIKA/ZAJĘCIA TECHNICZNE IRENEUSZ KUJAWSKI

INFORMATYKA/ZAJĘCIA KOMPUTEROWE
  1. TOMASZ GROMELSKI
  2. IRENEUSZ KUJAWSKI
  3. DOROTA ŻYCZKOWSKA

WYCHOWANIE FIZYCZNE
  1. DOROTA KRYJOM
  2. BEATA OSTASZ
  3. TOMASZ GROMELSKI
  4. MARIUSZ SOBOLEWSKI
  5. PIOTR PROKURAT

Szkoła Podstawowa nr 18 im Franciszka II Rakoczego
ul. Węgrowska 1
82-300 Elbląg 

 

Informacje

tel.  55 625-86-40 
      55 625-86-43

sp18elblag.sekretariat@wp.pl

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu