>
  • Ireneusz Kujawski
  • Doradztwo zawodowe

03-01-2019

Wycieczka zawodoznawcza do Zespołu Szkół Mechanicznych w Elblągu

 

03.01.2019r. uczniowie klas VIII (18 osób) Szkoły Podstawowej nr 18 w Elblągu uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych przez ZSM w Elblągu. Uczniowie zwiedzili poznali bazę szkoły, dzięki uprzejmości pana dyrektora M. Walentynowicza. Zapoznali się z warunkami kształcenia i  wymaganiami rekrutacyjnymi. Młodzież poznała wymagania, które stawia szkoła przed absolwentami kierunku technik informatyk. Dowiedzieli się, że będą doskonale przygotowani w zakresie nowoczesnych systemów sieciowych i baz danych, naucza się tworzyć aplikacje internetowe, montować i konfigurować sprzęt komputerowy oraz zdobędą umiejętności, które otworzą przed nimi krajowe i zagraniczne rynki pracy.

Serdecznie dziękujemy nauczycielom informatyki: p. Krzysztofowi Stasiakowi i Robertowi Piotrowskiemu za poświęcony czas i przygotowanie interesujących zajęć.

 

Doradca zawodowy M. Weder-Manista

Szkoła Podstawowa nr 18 im Franciszka II Rakoczego
ul. Węgrowska 1
82-300 Elbląg 

 

Informacje

tel.  55 625-86-40 
      55 625-86-43

sp18elblag.sekretariat@wp.pl

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu