>

Aktualności

  • Ireneusz Kujawski
  • Aktualności

certyfikat 

Z radością i dumą informujemy, że nasza szkoła uzyskała certyfikat za realizację zadań Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Z kulturą mi do twarzy". 

Głównym celem projektu było wprowadzenie uczniów w świat wartości oraz promowanie kultury w szerokim zakresie. Realizowane zadania wzmocniły poczucie tożsamości narodowej, kulturowej i regionalnej oraz wzmocniły poczucie estetyki poprzez kontakt ze sztuką. Założeniem projektu było również kształtowanie empatii i szacunku wobec osób starszych i niepełnosprawnych.

Opublikowane na szkolnym fb przez: Żebrowska Justyna

 

Szkoła Podstawowa nr 18 im Franciszka II Rakoczego
ul. Węgrowska 1
82-300 Elbląg 

 

Informacje

tel.  55 625-86-40 
      55 625-86-43

sp18elblag.sekretariat@wp.pl

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu