>

Aktualności

  • Piotr Prokurat
  • Osiągnięcia

W środę 18 października 2017 r. świętowaliśmy w naszej Szkole Dzień Edukacji Narodowej.

Sala gimnastyczna wypełniona była po brzegi, a ze sceny płynęły serdeczności i życzenia. Było dostojnie ,uroczyście, ale również wesoło i śmiesznie. W sumie godzina świetnej zabawy, jak przystało na starą osiemnastkę. Aby uświetnić tegoroczną uroczystość Samorząd Uczniowski przyznał również nauczycielom szkolne Oskary. Belfrowie typowani byli w dziewięciu specjalnych kategoriach..W każdej z nich nominowanych było 3 nauczycieli. Zwycięzcy to osoby, które w danej kategorii uzyskały największą liczbę głosów. 

Oto następujące kategorie Oskarów i zasłużeni zwycięzcy:

Strażnik Dyscypliny - Pan Tonasz Gromelski
Najlepszy Przyjaciel - Pan Adam Charłampowicz
Luzak Roku - Pan Adam Charłampowicz
Diamentowa Piła - Pani Joanna Tykarska-Mazurkiewicz
Największy Autorytet- Pan Adam Charłampowicz
Debiut Roku -Pani Aleksandra Iwanicka
Modniś Roku- Pani Agnieszka Michalska
Nauczyciel The Best Pan- Adam Charłampowicz

Samorząd Uczniowski postanowił przyznać nagrodę specjalną ,tak zwane Honorowe Oskary dla dwóch Nauczycieli za opiekę nad uczniami i troskę o szkołę, a także za ogromne zaangażowanie i ciężką prace. Za pamięć i myśli o wszystkich i wszystkim od całej uczniowskiej braci. 

Honorowego Oskara otrzymały: Pani Dyrektor Iwona Mikulska oraz Pani Dyrektor Beata Giedrojć.

 

Najnowsze

Dzień Przyjaźni

Dzień Przyjaźni

10 czerwca 2021
Z kulturą mi do twarzy

Z kulturą mi do twarzy

10 czerwca 2021
Karta rowerowa

Karta rowerowa

10 czerwca 2021

Szkoła Podstawowa nr 18 im Franciszka II Rakoczego
ul. Węgrowska 1
82-300 Elbląg 

 

Informacje

tel.  55 625-86-40 
      55 625-86-43

sp18elblag.sekretariat@wp.pl

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu