>

Aktualności

  • Super User
  • Osiągnięcia

Akcja ŚDTM jest wielkim szkolnym wydarzeniem, w którym uczestniczymy już od kilku lat. 

Najpierw w każdej klasie trwają przygotowania, podczas których dzieci przypominają sobie tabliczkę mnożenia w trakcie zabaw: „Hasło dnia”, „Marmur” oraz „Matematyczne spacery”. Dzieci z klasy 3b wykonały mnożeniowe gry planszowe. Rozłożył je w ogrodzie. Każdy kto odwiedził tego dnia ogród bawił się wyśmienicie. W innych klasach powstawały plakaty, niezwykłe tabliczki mnożenia, matematyczny wystrój korytarzy szkolnych przypominał na każdym kroku o ŚDTM. Potem jest już 29 września, czyli sprawdzenie „tabliczkowej wiedzy” podczas egzaminów. Nauczyciel może przeprowadzić akcję w klasie, szkole i w mieście. Dzieci stają się egzaminatorami i sprawdzają znajomość tabliczki mnożenia starszych kolegów oraz dorosłych. Wszystkie materiały niezbędne do przeprowadzenia akcji w klasie i szkole są darmowe i można je pobrać na stronie internetowej po rejestracji szkoły.

Najnowsze

Dzień Przyjaźni

Dzień Przyjaźni

10 czerwca 2021
Z kulturą mi do twarzy

Z kulturą mi do twarzy

10 czerwca 2021
Karta rowerowa

Karta rowerowa

10 czerwca 2021

Szkoła Podstawowa nr 18 im Franciszka II Rakoczego
ul. Węgrowska 1
82-300 Elbląg 

 

Informacje

tel.  55 625-86-40 
      55 625-86-43

sp18elblag.sekretariat@wp.pl

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu